O projekte Demovnica

Čo je projekt Demovnica_FM?

Demovnica Rádia_FM je webový a rozhlasový rebríček nahrávok slovenských autorov, ktorým ešte album nevydalo vydavateľstvo. Svojím uchom a klikom rozhodujete práve vy, koho považujete za talentovaného a kto bude mať šancu zaznieť aj vo vysielaní Rádia_FM. Tí najúspešnejší interpreti sú 2x ročne, na jar a na jeseň, vybraní naším hudobným dramaturgom a pozvaní odohrať svoj profesionálny koncert v rámci demovnicových koncertov.

Ako hlasovať

Každé súťažné kolo pozostáva z 10 nahrávok. Hlasovanie prebieha na stránke www.demovnica.sk, pričom uzatváranie aktuálneho kola nastáva vždy v nedeľu o 20:00 a v rovnakom okamihu sa zároveň otvára hlasovanie v novom kole.

Demovnica_FM sa každý týždeň lúči s tromi nahrávkami s najnižším počtom hlasov. Tým pádom do hitparády nastupujú ako náhrada tri nové demá, za ktoré možno hlasovať v rámci desiatky interpretov v novom kole.

Ako sa zapojiť?

Prijímanie nahrávok autorov prebieha neustále. Ak máte pocit, že za niečo stojíte, spĺňate podmienky a veríte, že by sme o vás mali vedieť, dlho neváhajte a pošlite nám svoju hudbu. Na žánri nezáleží.

Zapojenie sa do Demovnice_FM prebieha e-mailom na demovnica@radiofm.sk (limit je 7MB na jeden e-mail). Potrebné je zaslať:

Veľa šťastia!

design by konkurencia