O projekte Demovnica

Demovnica Rádia_FM objavuje novú slovenskú hudbu

Demovnica_FM je webový rebríček nahrávok slovenských autorov, ktorí zatiaľ nemajú oficiálne vydaný, distribuovaný a predávaný album a chcú sa predviesť. Poslucháči svojim uchom a kliknutím rozhodujú o tom, koho považujú za talentovaného a koho udržia v Demovnici_FM dlhšie.

Demovnica_FM je aj program v Rádiu_FM, ktorý vysielame každú nedeľu o 18:00, krátko pred uzatvorením prebiehajúceho kola. Všetky skladby zaznejú v našom éteri. Víťazi nám povedia o sebe viac a všetci účinkujúci si o svojej hudbe vypočujú zopár hodnotiacich slov od muzikantov, producentov, či publicistov, ktorí Demovnicu počúvajú každý týždeň s nami. Svoje postrehy už odovzdali Tomáš Sloboda, Michal Kaščák, Jana Kirschner, Laco Lučenič, Oskar Rózsa, Vec, Milan Cais z Tata Bojs, Daniel Baláž, Peter Lipa a mnohí ďalší.

Priestor sme už dali stovkám skladieb. Tí najúspešnejší interpreti z Demovnice_FM sa vám predstavia aj naživo. Pozývame ich každý mesiac na koncerty Go2Stage.

Ako hlasovať

Každé súťažné kolo pozostáva z 10 nahrávok. Bude len na vás, koho posuniete svojim hlasom ďalej.

Hlasovanie aktuálneho kola hitparády uzavrieme vždy v nedeľu o 20:00. Demovnica_FM sa každý týždeň rozlúči s tromi nahrávkami s najnižším počtom hlasov. Do hitparády nastupujú ako náhrada tri nové demá, za ktoré budete môcť hlasovať v rámci desiatky interpretov už v najbližšom kole.

Ako sa prihlásiť

Prijímanie nahrávok stále pokračuje. Využite hodinový priestor v Rádiu_FM. Ak máte pocit, že za niečo stojíte, spĺňate podmienky a veríte, že by sme o vás mali vedieť, dlho neváhajte a pošlite nám svoju hudbu. Na žánri nezáleží.

Hudbu nám posielajte emailom na demovnica@radiofm.sk (limit je 7MB na jeden mail).

Pripojte 10 viet o vás a vašej tvorbe, dve reprezentatívne fotografie a telefonický kontakt na seba. Vydarené nahrávky zaradíme do hitparády, najlepší z vás sa ocitnú na Go2Stage koncerte.Sme aj na Facebooku: www.facebook.com/Demovnica

design by konkurencia